طعم شیرین وب (وب ، پورتال ، موبایل)
En
024-33745686
طعم شیرین وب
وب ، پورتال ، موبایل
اخبار آداک
اخبار فناوری
مقالات آموزشی
کتابخانه آداک
اخبار آداک - سیستم مکانیزه صدور پروانه های بهره برداری غیر قابل جعل رونمایی شد
سیستم مکانیزه صدور پروانه های بهره برداری غیر قابل جعل رونمایی شد

اصغر نیتی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این نرم افزار با استفاده از آخرین فناوری های روز دنیا در شرکت آداک طراحی شده است.
وی به همکاری با مدیران و کارشناسان شرکت آب منطقه ای زنجان اشاره کرد و ارتباط و تعامل دو سویه و نزدیک را یکی از عوامل تاثیرگذار در موفقیت این نرم افزار برشمرد.
سیستم مکانیزه صدور پروانه های بهره برداری غیر قابل جعل در شرکت آب منطقه ای زنجان روز سه شنبه برای نخستین بار در کشور، با حضور مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات، توسعه مدیریت و تحول اداری شرکت مدیریت منابع آب ایران رونمایی شد.
به گفته مهدوی فر این طرح به عنوان یکی از شاخص ترین طرح های اجرا شده صنعت آب است که اجرای آن در بین شرکت های آب منطقه ای در دستور کار قرار می گیرد.
تولید کد امنیتی یکتا برای هر پروانه و قابل استعلام بودن صحت اطلاعات از طریق وب سایت شرکت، الصاق QRcode اطلاعات پروانه و امکان خواندن اطلاعات آن از طریق نرم افزار های بارکد خوان و الصاق هولوگرام امنیتی سه بعدی و برچسب های امنیتی برای پلمپ پروانه ها و همچنین مهر برجسته از جمله مزایای این سیستم به شمار می آید.
جلد و کاغذ مخصوص پروانه ها، حذف مراجعه متقاضیان برای استعلام پروانه و ارتقای امنیت و آرامش روانی مشترکان از دیگر مزایای این سیستم محسوب می شود.
از دیگر قابلیت های این سامانه که توسط گروه نرم افزاری آداک طراحی و پیاده سازی شده است، می توان به قابلیت پوشش دهی کامل فرایند درآمدهای شرکت های آب منطقه ای شامل پیش بینی درآمد، فروش آب، صدور قبض بر مبنای پروانه، قرارداد یا خدمات کارشناسی ارتباط با واحد مالی، تعریف دوره های مختلف برای صدور قبض آب بها به صورت دوره های فصلی و ماهانه و تعریف انواع مختلف فرمول توسط راهبر سیستم اشاره کرد.
طراحی قالب و فرم قبوض توسط راهبر، امکان اعمال تقسیط بر مبنای ثبت درخواست مشترک، امکان تصحیح و صدور فیش اصلاحی به شکل سیستمی، قابلیت پرداخت الکترونیکی و غیر حضوری، دریافت فایل بانک ها و اعمال پرداخت ها بر روی قبض و استعلام آخرین وضعیت مشترک و شرکا از دیگر مزایای این سیستم به شمار می آید.
قابلیت تغذیه اتوماتیک اطلاعات کارکردی با کنتورهای هوشمند، قابلیت ارائه خدمات از طریق دفاتر پیشخوان، قابلیت ثبت تمامی وقایع در سیستم، برخورداری از داشبورد مدیریتی و اعلام ها و اخطارهای اتوماتیک و قابلیت تولید انواع گزارش های متنوع از دیگر مزایای این سیستم به شمار می آید.
نیتی ابراز امیدواری کرد با توجه به انتخاب زنجان به عنوان قطب آی تی کشور با حمایت همه جانبه مسئولان استانی و کشوری بتوان گام های موثرتری را در جهت پیشبرد این مهم برداشت.

لینک مرتبط: خبر گزاری جمهوری اسلامی استان زنجان
منبع: زنجان - ایرنا
نویسنده خبر: خبر گزاری جمهوری اسلامی
تاریخ انتشار: 1395/06/21 - 11:52

آداک را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید
کلیه حقوق این وب سایت برای گروه نرم افزاری آداک محفوظ است.
برو بالا
آمار