طعم شیرین وب (وب ، پورتال ، موبایل)
En
024-33745686
طعم شیرین وب
وب ، پورتال ، موبایل
اخبار آداک
اخبار فناوری
مقالات آموزشی
کتابخانه آداک
اخبار آداک - رونمایی از اپلیکیشن سامانه ساجد(سامانه جامع درآمد و امور مشترکین) شرکت آب منطقه ای استان زنجان توسط دکتر فتح الله حقیقی استاندار زنجان
رونمایی از اپلیکیشن سامانه ساجد(سامانه جامع درآمد و امور مشترکین) شرکت آب منطقه ای استان زنجان توسط دکتر فتح الله حقیقی استاندار زنجان

روز شنبه 13 بهمن ماه 1397 همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر با حضور دکتر حقیقی استاندار محترم زنجان و مهندس رضاپور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان از اپلیکیشن سامانه ساجد(سامانه جامع درآمد و امور مشترکین) شرکت آب منطقه ای زنجان رونمایی شد.

این اپلیکیشن بخشی از سامانه جامع درآمد و امور مشترکین می باشد که در بستر تلفن های هوشمند امکانات متنوعی برای مدیران و مشترکین شرکتهای آب منطقه ای کشور ارائه می دهد.

مدیران شرکت پس از ورود به اپلیکیشن میتوانند آمار جامعی از داده های سامانه مانند: تعداد مشترکین حقیقی و حقوقی، تعداد پروانه بهره برداری، پروانه حفر، موافقت اصولی  صادر شده و تعداد نصب منصوبات را مشاهده نمایند. هم چنین به  صورت لحظه ای میتوانند میزان مصارف آب را به تفکیک سال مالی و بازه های قرائت و همچنین میزان درامد های پیش بینی شده و محقق شده را مشاهده نمایند. این ابزارها در سطح کلان و ملی کمک شایانی میتوانند به حل بحران آبی و مدیرت آبی کشور نمایند.

مشترکین شرکت نیز بدون مراجعه حضوری می توانند قبوض صادر شده برای پروانه های بهره برداری خود را به همراه جزییات نحوه محاسبه مشاهده نموده، درخواست تقسیط نمایند و در نهایت پرداخت کنند. پس از صدور قبض توسط امور مشترکین نیز یک نوتیفیکیشن به صورت اتوماتیک به مشترکین ارسال می گردد. سایز امکانات که برای مشترکین اپلیکیشن در نظر گرفته شده عبارتند از: مشاهده اخرین وضعیت بدهکاری/ بستانکاری، مشاهده اخرین وضعیت پروانه ها، مشاهده شرکا، مشاهده مصرف و اسکن کیوآرکد پروانه های غیر قابل جعل صادر شده توسط سامانه.

این اپلیکیشن برای اولین بار در کشور به سفارش شرکت آب منطقه ای زنجان  توسط گروه نرم افزاری آداک مستقر در پارک علم و فناوری استان زنجان طراحی و تولید شده که تاییده امنیتی از مرکز آپای دانشگاه زنجان را نیز دریافت کرده است.

این رونمایی با حضور معاونین استاندار و برخی از مقامات استان زنجان در غرفه شرکت آب منطقه ای زنجان در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی برگزار شد.

لازم به ذکر است که شرکت آب منطقه ای زنجان از شرکتهای پیش رو در استفاده از فناوری اطلاعات در بین شرکتهای آب منطقه ای کشور بوده است.

نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی از تاریخ 12 الی 16 بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی کاسپین زنجان در حال برگزاری می باشد.

مشاهده خبر در سایر خبرگزاری های:

وب سایت وزارت علوم: رونمایی از اپلیکیشن سامانه ساجد محصول دانش‌بنیان پارک علم و فناوری زنجان

خبرگزاری ایرنا: یک نرم افزار موبایلی برای مصرف بهینه آب در زنجان رونمایی شد

خبرگزاری ایسنا: رونمایی از اپلیکیشن سامانه ساجد

وب سایت اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان: رونمایی از محصول بومی شرکت زنجانی در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله دستگاه ها توسط استاندار زنجان

وب سایت سازمان نصر زنجان: رونمایی از اپلیکیشن اندرویدی سامانه ساجد توسط دکتر حقیقی استاندار محترم زنجان

وب سایت شرکت مدیریت منابع آب ایران: در نمایشگاه شکوه چهل سالگی با حضوردکتر حقیقی استاندار زنجان ، سامانه ساجد آب منطقه ای زنجان رونمایی شد.

وب سایت پارک علم و فناوری زنجان: رونمایی از اپلیکیشن سامانه ساجد محصول دانش‌بنیان پارک علم و فناوری زنجان

خبرگزاری شبستان: رونمایی از اپلیکیشن سامانه ساجد(سامانه جامع درآمد و امور مشترکین)

وب سایت شرکت آب منطقه ای زنجان: در نمایشگاه شکوه چهل سالگی با حضوردکتر حقیقی استاندار زنجان ، سامانه ساجد آب منطقه ای زنجان رونمایی شد.

مشاهده گزارش تصویری مراسم در سایت آداک

نویسنده خبر: روابط عموی شرکت آداک
تاریخ انتشار: 1397/11/14 - 18:45

آداک را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید
کلیه حقوق این وب سایت برای گروه نرم افزاری آداک محفوظ است.
برو بالا
آمار