طعم شیرین وب (وب ، پورتال ، موبایل)
En
024-33745686
طعم شیرین وب
وب ، پورتال ، موبایل
اخبار آداک
اخبار فناوری
مقالات آموزشی
کتابخانه آداک
اخبار آداک - حمایت گروه نرم افزاری آداک از دومین استارتاپ ویکند زنجان
حمایت گروه نرم افزاری آداک از دومین استارتاپ ویکند زنجان

گروه نرم افزاری آداک در راستای رسالت فرهنگی و اجتماعی خود و تشویق و ترویج فرهنگ کارآفرینی اقدام به حمایت از دومین استارتاپ ویکند زنجان نموده است.

استارتاپ ویکند  یک رویداد آموزشی-تجربی در سراسر دنیاست که در 3 روز متوالی برگزار می گردد. در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارت آپ، بازاریاب های حرفه ای و طراحان گرافیک گرد هم می آیند تا در طی 54 ساعت ایده هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده ای را اجرا کند. 
در این برنامه جهانی تا بحال بیش از ۴۵ هزار نفر در بیش از ۲۰۰ شهر شرکت نموده اند.در استارتاپ ویکند ایده های زیادی مطرح می شوند اما آنچه در این برنامه اهمیت دارد فقط سه چیز است. اجرا، اجرا و فقط اجرا! این برنامه از ساعت ۶ بعدازظهر روز چهارشنبه 26 آبانماه آغاز و تا ساعت ۸ شب جمعه 29 آبانماه ادامه دارد. در این برنامه شرکت کنندگان (۷۰ الی ۱۵۰ نفر در ۶ الی ۹ تیم) همگی در یک فضای مشترک قرار می گیرند.

این رویداد همه ساله شاهد حضور استعدادهای جدید بوده و شرکت های بزرگ دنیای فناوری نیز برای حمایت از آن حضور بعمل میاورند که در این دوره گروه نرم افزاری آداک  به عنوان حامی شرکت دارد.

ضمنا در این رویداد مهندس اصغر نیتی مدیرعامل آداک نیز به عنوان مربی جهت انتقال تجربه به تیمهای شرکت کننده حضور خواهد داشت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت http://swzanjan.ir مراجعه نمایید.

 

 

لینک مرتبط: وب سایت دومین استارتاپ ویکند زنجان
منبع: روابط عمومی آداک
تاریخ انتشار: 1394/08/15 - 16:36

آداک را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید
کلیه حقوق این وب سایت برای گروه نرم افزاری آداک محفوظ است.
برو بالا
آمار