طعم شیرین وب (وب ، پورتال ، موبایل)
En
024-33745686
طعم شیرین وب
وب ، پورتال ، موبایل
اخبار آداک
اخبار فناوری
مقالات آموزشی
کتابخانه آداک
اخبار آداک - راه اندازی پایگاه همایشهای علمی و سالیانه انجمن علمی روابط بین الملل
راه اندازی پایگاه همایشهای علمی و سالیانه انجمن علمی روابط بین الملل
پایگاه همایشهای علمی و سالیانه انجمن علمی روابط بین الملل توسط شرکت آداک و با استفاده از محصول آداک کنفرانس راه اندازی شد.
آدرس ایرنتی پایگاه: http://iisaconferences.ir
با استفاده از این پایگاه کلیه فرایندهای کنفرانس اعم از ارسال و پیگیری و داوری مقالات ، اعلام نتایج ، ثبت نام و پرداحت آنلاین هزینه های شرکت در کنفرانس به صورت اینترنتی انجام خواهد شد.
معرفی پایگاه:
نظر به اهمیت اتخاذ رویکرد اعتدالی و مواضع حکیمانه در مجامع بین­المللی و آثار مثبت آن در انعکاس چهره خردمندانه و ارتقاء جایگاه و منزلت بین­المللی و به تبع آن بهبود شرایط سیاسی، اجتماعی و اقتصادی داخلی، انجمن ایرانی روابط بین­الملل در راستای عمل به فلسفه وجودی و رسالت اخلاقی خود در جنبه علمی بخشیدن به فرایند تصمیم سازی­ها و مواضع­گیری­ها در حوزه سیاست جهانی و روابط بین­الملل و نیز مساعدت و معاضدت علمی به دولت تدبیر و امید درنخستین گام پیوستار علمی مواضع جمهوری اسلامی ایران برای طرح در مجمع عمومی سازمان ملل متحد (14 سپتامبر/ 23 شهریور) را با مشارکت و هم­اندیشی اندیشوران و استادان برجسته کشور تدوین و در اختیار مراجع تصمیم­گیری کشور قرار داد. اینک در گام بعدی ششمین همایش سالیانه خود را به موضوع سیاست خارجی اعتدال­گرا اختصاص داده و برآن است تا در قالب این اقدام علمی –پژوهشی ابعاد و زوایای موضوع را کالبدشکافی کرده و ضمن تبیین علمی، چشم­اندازها و راهکارهای عملی این رویکرد را  ارائه کند.
 
تاریخ انتشار: 1393/07/04 - 18:40

آداک را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید
کلیه حقوق این وب سایت برای گروه نرم افزاری آداک محفوظ است.
برو بالا
آمار