طعم شیرین وب (وب ، پورتال ، موبایل)
En
024-33745686
طعم شیرین وب
وب ، پورتال ، موبایل
اخبار آداک
اخبار فناوری
مقالات آموزشی
کتابخانه آداک
توصیه هایی در مورد مصاحبه شغلی - گروه نرم افزاری آداک

توصیه هایی در مورد مصاحبه شغلی - گروه نرم افزاری آداک

توصیه‌هایی در مورد مصاحبه شغلی

ابتدا در مورد شرکت و مکان مصاحبه تحقیق کنید: رمز موفقيت شما در مصاحبه شغلي، تحقيق است. دانستن وظايف شغلي مورد درخواست و آشنايي با حيطه كاري شركت مورد نظر، شما را به سلاحي قوي مجهز مي‌كند كه در صورت داشتن توانايي‌هاي تخصصي، مي‌توانيد اميدوار به موفقيت در مصاحبه شغلي شويد. براي اين كار، اعتماد به نفس داشته باشيد. پيش از همه در مورد شرکت و سازمانی که جهت استخدام به آنجا مراجعه خواهید کرد، تحقیق کنید. احتمالاً آن شرکت وب‌سایت رسمی دارد که می‌توانید از طریق آن اطلاعاتی راجع به آنها پیدا کنید. سعی کنید حيطه فعاليت شرکت، وظایف آن و مشتریانش را تا حدودی بشناسيد. این موارد به شما کمک خواهد کرد تا در جلسه مذاکره مسلط‌تر باشید. برای کارفرمايان و كساني كه می‌خواهند شما را استخدام کنند بسیار مهم است که بدانند شما  آگهی استخدام را در روزنامه دیده‌اید یا در یک وب سایت اینترنتی. براي آنان دانستن انگيزه شما از حضور در آن شركت با ارزش است، اينكه شما فقط در جست‌وجوی یک شغل و براي داشتن حقوق ماهانه آمده‌اید یا تحقیق کرده‌اید و برایتان مهم بوده که با چه نوع سازمانی طرف حساب هستید و سوالاتي در ذهنتان بوجود آمده است.

"شما باید از خود سوال کنید که کار واقعی سازمان چیست و چه انتظاراتی از شما به عنوان یک نیروی جدید دارد. بدانید کسانی در این مصاحبه شغلی شانس بیشتری دارند که اطلاعات بیشتری از آن شرکت به دست آورده باشند."

برای رفتن به مصاحبه توجه به برخی نکات از جمله داشتن ظاهری مرتب نیز مهم است، باید بدانید که ظاهر شما نشان‌دهنده طرز فکر و شیوه اندیشیدن شماست. پس همانگونه که هستید نشان‌ دهید.

توصیه هایی در مورد مصاحبه شغلی - گروه نرم افزاری آداک

با اعتماد به نفس و آرامش خاطر در جلسه مصاحبه حاضر شوید. لازم نیست از افراد حاضر در این جلسه واهمه داشته باشید، آنها نیز افرادی همچون شما هستند، تنها تجربیات و اندیشه‌های متفاوتی دارند. در این جلسه احتمالا از شما درباره سابقه کاریتان و میزان مهارت‌ها و تخصص شغلی‌تان و یا حتی یک سوال عمومی پرسیده می‌شود. با توجه به موقعیت شغلی که درخواست کرده‌اید، سوالات متفاوتی از شما پرسیده می‌شود ولی هدف همه آنها، شناسایی توانمندی‌ها و استعدادهای شماست.

به هر حال ما در آداک به دنبال نیروهایی خلاق، پر انرژی و متفکری هستیم که نمی‌خواهند هر روزشان، تکرار روز گذشته باشد. به خاطر داشته باشید که وقتی توانایی و مهارت لازم را دارید، باید اعتماد به نفسی بالا را همراه آنها کنید تا بتوانید به موقعیت شغلی مناسبی دست یابید. جلسه مصاحبه، فرصتی برابر به ما و شما می‌دهد تا همدیگر را بهتر بشناسیم. شاید این جلسه، نقطه عطفی در زندگی شما باشد، پس با آمادگی و تسلط سر جلسه حاضر شوید.

 


آداک را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید
کلیه حقوق این وب سایت برای گروه نرم افزاری آداک محفوظ است.
برو بالا
آمار