طعم شیرین وب (وب ، پورتال ، موبایل)
En
024-33745686
طعم شیرین وب
وب ، پورتال ، موبایل
اخبار آداک
اخبار فناوری
مقالات آموزشی
کتابخانه آداک
پیوستن به گروه نرم افزاری آداک | آگهی استخدام برنامه نویس وب و موبایل در زنجان

پیوستن به گروه نرم افزاری آداک | آگهی استخدام برنامه نویس وب و موبایل

پیوستن به ما

در آداک همه با هم رشد می‌کنند و همه با هم به پیشرفت سازمان کمک می‌کنند. هدف ما ایجاد جمع کاری فعال، با انگیزه، خلاق و با استعداد است که تک‌ تک اعضای آن، قدر موقعیت‌ها را بدانند و از آنها در مسیر رشد و تعالی شرکت استفاده کنند.

ما معتقدیم دستیابی به این هدف در محیطی تعاملی که بر پایه همکاری و همدلی میان اعضای سازمان استوار است، مسیر می‌شود. بر این اساس اگر در انجام فعالیت‌های محول شده به خود، خلاقیت به خرج می‌دهید و از مواجهه با چالش‌های جدید لذت می‌بردید، مطمئن باشید که بهترین جا برای شما "آداک" خواهد بود.

اگر قصد شروع همکاری با ما را دارید، بهتر است به یاد داشته باشید که شنیدن مشکلات مشتریان با صبر و بردباری، مهمترین وظیفه همه اعضای سازمان است. شرکت در کارهای گروهی سازمان و انجام کارهای محول شده توام با علاقه و انگیزه می‌تواند روند پیشرفت شرکت و کارکنان را به طور هم‌زمان تسریع کند. در این مسیر باید به یاد داشته باشید که هر کاری باید منتج به نتیجه شده و سرعت در انجام آن نیز نادیده گرفته نشود. رعایت نظم، اخلاق و سخت‌کوشی در  کنار حفظ شادابی و صمیمیت در محیط کار، امری دست نیافتنی نیست. شما باید میل به پیشرفت داشته باشید و آخرین نشریات و مقالات مرتبط با این حوزه را مطالعه کنید تا با تسلط بیشتر بر نرم‌افزارهای عمومی و تخصصی، امکان استفاده از قابلیت‌های فناوری اطلاعات را در محیط کار فرا بگیرید. اگر نشانی از این ویژگی‌ها در خود سراغ دارید، خانواده آداک با آغوش باز پذیرای شما خواهد بود.

 


آداک را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید
کلیه حقوق این وب سایت برای گروه نرم افزاری آداک محفوظ است.
برو بالا
آمار