طعم شیرین وب (وب ، پورتال ، موبایل)
En
024-33745686
طعم شیرین وب
وب ، پورتال ، موبایل
اخبار آداک
اخبار فناوری
مقالات آموزشی
کتابخانه آداک
ارزش های سازمانی و اصول کاری گروه نرم افزاری آداک

ما معتقدیم که داشتن ارزشهای والا رمز موفقیت در کسب و کار است. 

ارزش­های محوری سازمان، فانوس دریایی‌اند. تکان نمی خورند، نباید و نمی توان آنها را شکست. با کوشش برای شکستن آنها، خود را می شکنیم. اما می توانیم آنها را بیاموزیم و به کار بندیم.

 مشتری‌مداری

افزایش بهره‌وری در سازمان مشتریان، بزرگترین موفقیت در کار ماست. با شناخت نیازهای مشتریان و حرکت در جهت پاسخگویی به این نیازها، افتخار کسب رضایت و جلب اعتماد مشتریانمان را داشته‌ایم و معتقدیم، تک‌تک کاربران و استفاده‌کنندگان از محصولات ما، دوست ما هستند و ما خود را متعهد به کسب رضایت همه آنان می‌دانیم.

 محصولات و خدمات

کیفیت برای ما مهمتر از کمیت است، اعتقادی به اجرای هزاران پروژه همزمان نداریم، زیرا مایلیم روی محصولات اندک ولی مهم و تاثیر گذار تمرکز کنیم. دلیل این علاقه را در روحیات تک‌تک همکارانمان باید جستجو کنید که در تمام بخشهای شرکت به چیزی کمتر از عالی رضایت نمیدهند. ما تکنولوژی روز را با چاشنی سادگی در محصولاتمان ادغام کرده‌ایم و همواره به دنبال بهبود مداوم کیفیت آنها هستیم. ما محصولاتمان را دوست داریم وبا آنها زندگی می‌کنیم. شما هم در این تجربه با ما سهیم باشید.

 سرمایه های انسانی

ما از ایده‌های جدید همکارانمان استقبال می‌کنیم و معتقدیم اگر فرصت‌های نابی در اختیار کارکنان خلاق خود قرار دهیم، آنان نیز قدر این فرصت‌ها را می‌دانند و پاسخی شایسته به اعتماد ما می‌دهند. ما می‌دانیم که موفقیت به راحتی به دست نمی‌آید مگر در کنار کارکنانی با افکار بزرگ و خلاق.

برای خانواده آداک، رسیدن به این هدف از طریق ایجاد محیطی فراهم شده  است که ویژگی‌های حضور در آن، اتکاء به نفس، سخت‌کوشی، علاقه به پیشرفت، منتقد، صادق بودن و مسئولیت پذیری است.

سرمایه ­های انسانی با انگیزه و توانمند، بزرگترین ثروت ما محسوب میشود که برای حفظ آن، ما معتقد به احترام متقابل میان تمام کارکنان و مشتریان خود هستیم. مدیریت مجموعه آداک همواره پذیرای شنیدن انتقادات و پیشنهادات شماست. داشتن فضایی صمیمی، فعال و پویا در کنار افرادی خلاق، نتیجه‌گرا و تاثیرگذار، آرمان ماست.

 کار تیمی

در مجموعه آداک جایی برای تک‌روی نیست و به کار گروهی و همکاری عمیق و فراگیر بین گروه­ها اعتقاد داریم. ما به تجربه‌های گروهی ارج می‌نهیم و تمام کارکنان این مجموعه را عضوی از خانواده آداک می‌دانیم.

در خانواده آداک، تعهد به اهداف مشترک شرکت، حرف اول را می‌زند. در این مسیر ما سعی می‌کنیم با برنامه‌ریزی و سخت‌کوشی، سطح مشارکت و روحیه همکاری کارکنان را در مجموعه بالا بریم و همه همکاران و آداک، باهم و درکنار هم رشد کنند.

 نوآوری و تغییر

پیشرو بودن ویژگی ممتاز ماست، این حرف یک شعار نیست، شما می‌توانید این ادعا را در کیفیت تولیدات و خدمات ما بسنجید. تلاش ما برای پیدا کردن راه‌های جدید و انجام کارهای خلاقانه، متوقف نخواهد شد. اشتیاق ما به نوآوری و بهبود مداوم کیفیت تولیدات و خدمات در همه لایه های سازمان، بی‌پایان است، حتی اگر در این راه اشتباهات کوچکی از ما سر بزند، راه‌های تغییر و نوآوری در مجموعه آداک بسته نمی‌شود، به شرطی که آن اشتباه مکتوب و مستند شده و دیگر تکرار نشود.

 مسئولیت‌پذیری و تعهد

ما به تمام تعهدات خود در برابر مشتریان، سهامداران و سرمایه های انسانیمان و جامعه وفاداریم و اعتماد آن‌ها را پاس می‌داریم. ما افتخار می‌کنیم که برای همه شرکای خود به عنوان یک شریک تجاری پایدار شناخته شویم.

 چابکی

ما به استقبال تغییرات می‌رویم و آنها را به عنوان فرصتی برای رشد و شکوفایی شرکت می‌دانیم. این استراتژی، بهترین راه برای بقا و موفقیت هر سازمانی در دنیای در حال تغییر کنونی است. ما معتقدیم که اگر می‌خواهیم در بازار رقابت باقی بمانیم  باید اصول "چابکی سازمانی" را رعایت کنیم تا بتوانیم به نیازهای در حال تغییر و مداوم بازارهای رقابتی، پاسخی شایسته و آگاهانه بدهیم. ما سعی داریم در ساختار شرکت و فرایندهای آن بازنگری هوشمندانه‌ای انجام دهیم تا بتوانیم با سرعت عمل خوب از تغییرات و فرصتهای جدید استفاده کنیم.

 راستی و درستی- صداقت

دستیابی به سود دهی بالا چیزی است که نمی‌خواهیم به هر قیمتی آن را به دست آوریم. رعایت اخلاق حرفه‌ای، خط قرمز ما در این مسیر است. صداقت و راستگویی، پایبندی به کرامات انسانی، خوش قولی، شفافیت و پاسخگویی در برابر مشتریان، شرکا و سرمایه های انسانی در هر سمتی، ارزش‌هایی است که به هیچ قیمتی حاضر به زیرپا گذاشتن آنها نیستیم.

 آموزش و یادگیری

ما خود را بی‌نیاز از آموزش نمی‌دانیم. در این راه، فراهم‌کردن بسترهای یادگیری برای کارکنان سخت کوشمان را جزء وظایف خود می‌دانیم و می‌خواهیم مرزهای دانش را در حیطه کاری خود توسعه دهیم تا به سازمان یادگیرنده تبدیل شویم.

 شکوفائی برای همه

ما در قبال جامعه و محیط‌زیستی که در آن زندگی می‌کنیم متعهدیم. ما معتقدیم که برای رسیدن به موفقیت، باید راه رشد و شکوفایی دیگران را نیز هموار کنیم.

 


آداک را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید
کلیه حقوق این وب سایت برای گروه نرم افزاری آداک محفوظ است.
برو بالا
آمار